Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1-C2 POJAT 05-06 Joukkueenjohtaja Leino Hanna @: hmleino@gmail.com
tel:0406745349
D1 POJAT 07 Joukkueenjohtaja Juntunen Aira @: aira.juntunen@gmail.com
tel:0407790780
D1 POJAT 07 Joukkueenjohtaja Mäki-Rahkola Marjo @: marjo.makirahkola@gmail.com
tel:0405786182
D2 POJAT 08 Joukkueenjohtaja Aaltonen Ari @: salisudet08@gmail.com
tel:050-414 1646
E1 POJAT 09 Joukkueenjohtaja Karjalainen Jari @: jari77karjalainen@gmail.com
tel:0449794918
E2 POJAT 10 Joukkueenjohtaja Konttinen Miia @: miia.konttinen@gmail.com
tel:0400410508
E2 POJAT 10 Joukkueenjohtaja Tanninen Maarit @: maarit.tanninen@gmail.com
tel:0405570627
F1 POJAT 11 Joukkueenjohtaja Haasto Sami @: sami.haasto@gmail.com
tel:0447555690
F2 POJAT 12 Joukkueenjohtaja Söder Tiina @: tiinamaarit.soder@elisanet.fi
tel:+358405117220
D TYTÖT 07-08 Joukkueenjohtaja Lindqvist Kari @: kari.lindqvist@hotmail.com
tel:0407437767
E TYTÖT 09-10 Joukkueenjohtaja Rytkönen Tiina @: tiinakukkola81@gmail.com
tel:0414329080
F TYTÖT 11-12 Joukkueenjohtaja Ruonakoski Mira tel:0505966211
MIEHET M1 Joukkueenjohtaja Annala Timo @: t.annala@gmail.com
tel:0400436454
MIEHET M1 Joukkueenjohtaja Liukkonen Petrus @: peetu.liukkonen@gmail.com
tel:+358504109952
TIISTAI KUNTOSÄHLY Joukkueenjohtaja Sormo Rolf @: rolf.sormo@gmail.com
tel:+358405264362
KESKIVIIKKO KUNTOSÄHLY Joukkueenjohtaja Kriikku Mika @: mika.kriikku@gmail.com
tel:0400467204
PERJANTAI KUNTOSÄHLY Joukkueenjohtaja Kairajärvi Joonas @: joonas.kairajarvi@unitedbankers.fi
tel:0400536992
MIEHET M2 Joukkueenjohtaja Tuominen Jukka @: tuominen.jukka@hotmail.com
tel:0505918217
MIEHET M3 Joukkueenjohtaja Rytkönen Mikko @: mikko.rytkonen@gmail.com
tel:0440767667
MIEHET M3 Joukkueenjohtaja Taininkoski Miikka @: taininkoski@gmail.com
tel:0400436848
NAISET N1 Joukkueenjohtaja Garton Anna @: annagarton@hotmail.com
tel:0505326007
Vihdin Salisudet
«  Heinäkuu   »
Kategoriat